میز کنسول چیست؟

این میز یک نوع میز دکوری است که باعث زیبا تر شدن و چیدمان خوب تر منزل نیز می شود. شما می توانید این میز مجلل را در هر نقطه از منزل خود قرار دهید. دو نوع آن وجود دارد یک میز بدون آینه و یک میز با آینه که هر دو زیبا شیک هستند و متناسب به سلیقه خود می توان هر کدام از آن ها را تهیه کرد. سوالی که وجود این است بعضی از افراد شناخت کافی نسبت به  نوع میز ندارد باید گفت کنسول یک میز شبیه به دراور می باشد که زیبا تر و مجلل تر است و بیشتر در اتاق پذیرای از آن استفاده می شود. این میز ها در گذشته به عنوان گاو صندوق عمل می کردند و افراد مدارک و اسناد خود را در آن قرار می دادند. همان طور که گفتیم این نوع  میز انواع مختلفی دارد که به بررسی هر کدام می پردازیم.

میز کنسول مخصوص پذیرایی: این نوع دارای کشو می باشد و هم می توان بدون آینه استفاده کرد و هم با آینه البته استفاده از آینه به زیبایی آن می افزاید. اگر این میز را بدون آینه استفاده می کنید بهتر است روی آن ظرف قدیمی و دکوری یا قاب عکس های کوچک قرار دهید که باعث جلب توجه بیشتر در اتاق پذیرای می شود.

میز کنسول مخصوص راهرو: کنسول راهرو دارای طراحی ساده و در عین حال زیبا می باشد فقط کافی است که یک آینه زیبا را روی آن قرار داد، خواهید دیده که راهرو شما را چقدر جذاب و دلنشین می کند.

میز کنسول اتاق خواب: کنسول اتاق خواب بهتر است زیاد بزرگ نباشد. بعضی از فراد از آن به عنوان میز آرایش استفاده می کنند و بعضی دیگر از آن به عنوان جایی برای قرار دادن  مدارک و وسایل با ارزش خود استفاده می کنند.

نمایش 1–12 از 21 نتیجه

نمایش نوار کناری
نشان می دهد 9 24 36

کنسول دکوراتیو طرح مدرن کد ۳۵۵

7,319,520 تومان

کنسول طرح نئوکلاسیک با رنگ پلی اورتان مشکی

(با قابلیت سفارش اندازه و رنگ به انتخاب مشتری)

کنسول دکوراتیو طرح نئوکلاسیک کد ۳۶۳

8,395,920 تومان

کنسول طرح نئوکلاسیک با رنگ پلی اورتان مشکی

(با قابلیت سفارش اندازه و رنگ به انتخاب مشتری)

کنسول دکوراتیو طرح نئوکلاسیک کد ۳۶۵

8,180,640 تومان

کنسول طرح نئوکلاسیک با روکش ممبران

(با قابلیت سفارش اندازه و رنگ به انتخاب مشتری)

کنسول دکوراتیو طرح نئوکلاسیک کد ۳۷۵

9,041,760 تومان

کنسول طرح نئوکلاسیک با رنگ پتینه فیروزه ای

(با قابلیت سفارش اندازه و رنگ به انتخاب مشتری)

کنسول دکوراتیو کد ۱۶۰۱۵WW

4,305,600 تومان

کنسول دکوراتیو: جنس ام دی اف تایلندی و جنس آینه تایوانی