خرید میز تلویزیون

میز تلویزیون یکی از مهم ترین وسیله های منزل می باشد که انتخاب درست در خرید آن باعث زیبا تر شدن منزل و دکوراسیون می شود. خرید این وسیله حتی از خرید تلویزیون مهم تر است زیرا اگر شما گران ترین تلویزیون را خریداری کنید اما میز تلویزیون مناسبی نداشته باشد زیبایی تلویزیون شما نیز به چشم نخواهد آمد. پس انتخاب درست این وسیله بسیارمهم می باشد در ادامه به بررسی خرید یک میز تلویزیون خوب می پردازیم.

انواع میز تلویزیون

همان طور که می دانید میز تلویزیون ها انواع مختلفی دارند که شامل مدل کنسولی، کابینتی، بدون قفسه، قفسه ای ، می باشند که هر کدام مناسب یک نوع مدل دکوراسیون می باشند. میز تلویزیون مدرن به صورت ساده بوده و قفسه ندارند و به راحتی با دکوراسیون منزل شما ست می شوند. میز تلویزیون کلاسیک دارای کشیو و قفسه می باشد و همچنین طرح های منبت کاری روی آن باعث شده است که دکوراسیون کلاسیک شما را تکمیل کند.

جنس میز تلویزیون

در هنگام خرید میز تلویزیون باید به جنس آن توجه کنید امروزه این وسیله ها با جنس های چوبی، فلزی، شیشه ای و ترکیبی ساخته شده است که باعث افزایش زیبایی در میز تلویزیون ها شده است. اگر یک میز تلویزیون محکم را می خواهید بهتر است از یک میز تلویزیون که جنس فلزی دارد استفاده کنید. و اگر بیشتر دکوراسیون شما را چوب تشکیلی داده است بهتر است از میز تلویزیون با جنس چوب استفاده کنید. میز تلویزیون ترکیبی که هم از چوب و هم از شیشه ساخته شده است بسیار مدل جذاب و شیکی می باشد. البته باید گفت میز های چوبی دارای قیمت بالا تری می باشند.

ترکیب رنگ میز تلویزیون

این وسیله اگر رنگ آن به درستی انتخاب نشود می تواند به راحتی تناسب رنگی منزل شما را به هم بزند و اگر رنگ آن به درستی انتخاب شود می تواند باعث زیبایی بیشتر دکوراسیون منزل شما شود. در هنگام خرید باید رنگ دکوراسیون خود را در نظر بگیرید و با توجه به آن رنگ میز تلویزیون را انتخاب کنید. بهتر است رنگ آن را با مبل ها و کاغذ دیواری منزل تناسب داشته باشد.

نمایش دادن همه 9 نتیجه

نمایش نوار کناری
نشان می دهد 9 24 36

میز تلویزیون طرح کلاسیک کد۱۱۲

9,126,000 تومان 7,410,000 تومان

ابعاد طول 160  ارتفاع 50 عمق 45

(امکان تغییر  رنگ به دلخواه مشتری وجود دارد)

میز تلویزیون طرح نئوکلاسیک کد ۳۵۲

6,084,000 تومان 5,265,000 تومان

میز تلویزیون نئو کلاسیک (رنگ پوششی مشکی )

(با قابلیت سفارش اندازه و رنگ به انتخاب مشتری)

میز تلویزیون طرح نئوکلاسیک کد ۳۵۳

5,475,600 تومان 4,680,000 تومان

میز تلویزیون نئو کلاسیک (ممبران)

(با قابلیت سفارش اندازه و رنگ به انتخاب مشتری)

میز تلویزیون طرح نئوکلاسیک کد۱۱۱

5,881,200 تومان 5,070,000 تومان

ابعاد طول 160  ارتفاع 50 عمق 45

(امکان تغییر  رنگ به دلخواه مشتری وجود دارد)