روشویی

روشویی و انواع آن

یکی از وسایلی که در سرویس بهداشتی استفاده می شود و تنوع زیادی هم دارند روشویی می باشد. شما می توانید با توجه به سلیقه ای خود یک نوع روشوی مناسب سرویس بهداشتی خود تهیه کنید. به طور کلی این وسیله داری دو مدل است که عبارتند از: مدل ساده و مدل کابینت دار که امروزه بیشتر مردم جز طرفداران روشویی کابینت دار هستند. در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم.

روشویی کابیت دار: روشویی کابینت دار داری دو مدل می باشد که یک مدل آن به صورت کابینت دار ایستاده و مدل دیگر آن به صورت دیواری و ساده می باشد. اگر سرویس بهداشتی کوچکی دارید نگران نباشید طراحی این نوع وسیله به گونه ای می باشد که حتی برای سرویس بهداشتی های کوچک نیز این مدل زیبا وجود دارد و دارای ابعاد کوچک تری می باشند.

جنس : جنس روشویی ها به دو صورت است. جنس عمده آن ها به صورت پی وی سی می باشد که در برابر رطوبت دچار مشکل نمی شود اما مدل دیگر شامل مدل  کلاسیک می باشد که از جنس چوب است. در روشویی های کابینتی جنس آن  از سنگ و سرامیک و جنس کابینت از چوب و ام دی اف می باشد. در مورد جنس این وسیله باید گفت بهتر است از سنگی استفاده کنید که دارای درز و شکستگی نباشد که باکتری ها و میکروب ها را در خود جای دهد. بهتر است از سنگی استفاده کنید که بسیار مقاوم باشد. در انتخاب سنگ دقت کنید که سنگ با کابینت ست باشد مثلا برای مدل کلاسیک یک سنگ مدرن استفاده نکنید. اگر روشویی شما از جنس پی وی سی می باشد سعی کنید از مواد ضد عفونی کننده قوی و آب داغ برای تمیز کردن آن استفاده نکنید. زیرا به مرور باعث تغییر رنگ خواهد شد.

 

       

نمایش دادن همه 7 نتیجه