دسته: ساعت دیواری

ساعت دیواری

شاید در گذشته مردم از ساعت فقط به عنوان وسیله ای برای مشخص کردن زمان استفاده می کردند. اما امروزه علاوه بر نمایش زمان به بخشی از دکوراسیون منزل تبدیل شده است. امروزه ساعت دیواری در بازار دارای تنوع بسیار می باشند و همین امر باعث شده است که هر شخص با توجه به سلیقه ای که دارد ساعت خود را خریداری کند. البته تنوع زیاد ساعت باعث سخت شدن انتخاب نیز می شود.

نکاتی که باید در زمان خرید ساعت دیواری به آن دقت کرد

همان طور که گفتیم تنوع کار ساعت بسیار زیاد می باشد و شما باید بهترین مدل ساعت دیواری را خریداری کنید که هم از لحاظ سلیقه مورد پسند خود تان باشد و هم با دکوراسیون منزل شما تناسب داشته باشد.

نوع ساعت دیواری: ساعت ها دو نوع می باشند  مکانیکی، کوارتزی که ساعت کوارتزی برای کار کردن نیاز به باتری داشته و  به طور دقیق کار می کند اما ساعت مکانیکی برای کار کردن نیاز به باتری ندارد و توسط چرخ دنده ها کار می کند البته میزان دقت این ساعت پایین می باشد. ساعت ها از نطر نحوه نمایش زمان به دو دسته ساعت های دیواری دیجیتال و آنالوگ تقسیم می شوند. ساعت های دیجیتالی همان طور که از اسم آن مشخص است به صورت عدد های انگلیسی نمایش می دهد. و ساعت آنالوگ به کمک عقربه ها زمان را نشان می دهد.

جنس ساعت : جنس ساعت دیواری از فلز، پلاستیک، چوب، شیشه می باشد. و گاهی نیز به صورت ترکیبی می باشند. انتخاب هر کدام از این نوع ساعت ها بستگی به سلیقه فردی شما دارد و شما با توجه به دکوراسیون منزل خود می توانید بهترین ساعت را خریداری کنید.

محل نصب : شما می توانید با توجه به محل نصب، نوع ساعت را انتخاب کنید اگر برای اتاق پذیرایی می خواهید ساعت انتخاب کنید بهتر است از ساعت های مدرن استفاده کنید اگر می خواهید برای اتاق کودک ساعت انتخاب کنید بهتر است از ساعت های که دارای مدل عروسکی و رنگارنگ هستند استفاده کنید.

نمایش 1–12 از 21 نتیجه

مرتب سازی بر اساس:
مرتب سازی بر اساس:
مشاهده:

ساعت آینه ای دکوراتیو کد ۱۷۰۰۳UW90

سایز 90 سانتی متر 1 تکه
تومان 1,625,000 تومان
-8%
-8%