دسته: آینه

خرید یک آینه خوب

شاید یکی از وسایل پر کاربرد که در منزل بیشترین تماس را در طول روز با آن داریم آینه باشد. شما هر روز در جلوی آینه خود را آرایش می کنید لباس تان را مرتب می کنید و می توان گفت هر فردی به این وسیله نیاز دارد. امروزه این وسیله  فقط به اتاق خواب ختم نمی شوند بلکه در سرویس های بهداشتی، سالن های پذیرایی، حمام استفاده می شود. و دارای اندازه و مدل های مختلف می باشند. آینه های جیبی کوچک ترین هستند  و بزرگ ترین آن شاید مربوط به  اتاق پذیرایی می باشد.

کاربرد های تزیینی آینه

علاوه بر برطرف کرد نیاز ما این وسیله در زمینه تزیینی نیز استفاده می شود. در بازار انواعی از آینه ها وجود دارند که هر کدام دارای یک نقش و یک قاب زیبا هستند. آینه های تزیینی بیشتر در قسمت پذیرای منزل از آن استفاده می شود. دارای مدل های دیواری و مدل های کنسولی هستند آینه های دیواری نسبت به  کنسولی دارای قیمت پایین تری هستند. آینه های کنسولی باعث جذابیت منزل به خصوص اتاق پذیرای می شود از آن جا مهمان ها در اتاق پذیرایی قرار می گیرند این نوع آینه می تواند باعث جلب توجه آن ها شوند. طراحی مدرن  باعث شده است آینه های را طراحی کنند که دارای حاشیه های طلایی می باشند و باعث جلب توجه می شود.

نکاتی که در زمان خرید آینه باید به آن توجه کرد

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در هنگام خرید این وسیله به آن باید توجه کرد اندازه است. اندازه اگر مناسب باشد می تواند باعث زیبایی خانه شما شود و اگر نا مناسب باشد باعث کاهش زیبایی منزل شما می

شود. اگر قصد خرید این وسیله را برای اتاق پذیرای دارید می توانید از آینه های طرح دار و زیبا استفاده کنید که باعث جلب توجه شود البته آینه های ساده اگر بر روی میز کنسول قرار بگیرد زیبایی خود را نیز نشان می دهد.

نمایش 1–12 از 18 نتیجه

مرتب سازی بر اساس:
مرتب سازی بر اساس:
مشاهده:

آینه دکوراتیو طرح لوزی پخ تراش کد ۳۳۶

آینه پخ تراش لوزی در رنگ و ابعاد سفارشی

قیمت به ازای هر متر مربع

(نصب با هماهنگی)

836,550 تومان

آینه دکوراتیو کد ۱۱۰۰۸MW90121

آینه به حالت کشیده و پازلی مربع و مستطیل تو هم رفته 

5,577,000 تومان