دسته: تابلو

تابلو و سبک آن

تابلو یکی از اجزاء دکوراسیون داخلی منزل می باشد. بسیاری از افراد هر روز درگیر تغییر دکوراسیون منزل خود هستند. یک دکوراسیون زیبا می تواند باعث زیبایی بیشتر خانه و جلب توجه نیز شود و همچنین باعث نشان دادن سلیقه صاحب خانه به مهمان نیز می شود. شاید فکر کنید با خرید مبل های جدید یا آباژور یا تغییر میز تلویزیون خود می توانید یک دکوراسیون جدید و زیبا را رقم بزنید، شاید اینگونه باشد اما باید توجه داشته باشید که با تغییر این وسایل هزینه زیادی را صرف می کنید. شما می توانید به راحتی و صرف هزینه کمتر یک تابلو زیبا را تهیه کنید و با قرار دادن آن بر روی دیوار منزل، خواهید دید که چگونه دکوراسیون منزل شما را تغییر خواهد داد. در ادامه به بررسی بیشتر آن می پردازیم.

سبک تابلو: اولین کاری که باید قبل از خرید این وسیله انجام دهید مشخص کردن نوع سبک آن می باشد. شما می توانید با مطالعه سبک های مختلف آن انتخاب بهتری در زمان خرید تابلو داشته باشید. سبک های تابلوها شامل ، مدرن، کلاسیک، مینیمال، می باشد.

اندازه تابلو: قبل از خرید این وسیله زیبا شما علاوه بر  تعیین سبک آن باید به اندازه آن نیز توجه کنید. اندازه آن اگر متناسب نباشد می تواند باعث کم شدن زیبایی منزل نیز شود.

فضا: نظر بیشتر طراحان این است که استفاده از تابلو های بزرگ باعث بهتر شدن دکوراسیون منزل می شود. البته اگر شما دارای منزل بزرگی هستید که میزان مبلمان داخلی آن کم است بهتر است برای بهتر شدن و زیبا تر نشان دادن دکوراسیون از تابلو های بزرگ استفاده کنید.

نصب مناسب تابلو

بعد از خرید نوبت به نحوه نصب درست آن می رسد. اگر این وسیله به درستی نصب نشود باعث دیده نشدن زیبایی کامل آن می شود ما در این مقاله به بررسی نحوه نصب درست این وسیله می پردازیم.

 

دو نکته مهم در نصب تابلو که بسیاری از افراد به آن توجه نمی کنند شامل قرار دادن در بالا تر از راستای دید افراد می باشد. این وسیله  زیبا را باید به گونه ای نصب کرد که در راستای دید افراد باشد و برای دیدن آن نیاز نباشد سر خود را خیلی بلند کنند. نکته دوم در نصب تابلو های چند تکه می باشد بعضی از افراد به اشتباه آن ها را دور از هم قرار می دهند باید گفت علاوه بر راستای دید بودن باید در نزدیک هم نصب شوند.

نمایش 1–12 از 14 نتیجه

مرتب سازی بر اساس:
مرتب سازی بر اساس:
مشاهده: