دسته: شومینه

شومینه چیست؟

شاید برای شما نیز سوال باشد که شومینه چیست؟ باید گفت این وسیله به عنوان یک سیستم گرمایشی می باشد که علاوه بر گرما دادن باعث زیبایی منزل و جزئی از دکوراسیون می باشد. از قدیم شومینه وجود داشته است و به صورت یه نوستالژی محبوب برای همه ما تبدیل شده است. این وسیله در زمان های قدیم هم به عنوان اجاق گاز برای مردم بوده و هم باعث گرم شدن منزل آن ها شده است. شومینه های قدیمی با چوب روشن می شدند و باعث ایجاد در خاکستر در خانه می شد. با پیشرفت علم و فناوری مدل های جدیدی وارد بازار شد که با گاز و الکل و برق روشن می شدند و آلودگی نداشتند.

شومینه و دکوراسیون

اگر به خانه های که دارای شومینه بوده اند رفته اید اولین چیزی که چشم شما را به خود جلب می کند این دکور زیبا می باشد. زیبایی و قدرت جلب توجه بالا باعث شده است که بسیاری از افراد برای زیباتر شدن و خاص تر شدن منزل خود از این وسیله گرمایشی و تزیینی استفاده کنند. این نوع اکسسوری جذاب دارای دو نوع می باشدکه عبارتند از:  مدرن و کلاسیک به بررسی هر کدام می پردازیم.

شومینه کلاسیک: اگر سبک دکوراسیون منزل شما کلاسیک می باشد جای یک شومینه کلاسیک زیبا در منزل شما خالی خواهد بود. این وسیله گرمایشی به خودی خود یک حالت نوستالژی و کلاسیک دارد و اگر در کنار یه دکوراسیون کلاسیک نیز قرار بگیرید زیباتر هم می شود.

مدرن: شومینه  های مدرن دارای طرح ها و مدل های متفاوتی هستند که با توجه به سلیقه هر فرد می توان آن را تهیه کرد. از این وسیله گرمایشی های مدرن به عنوان جدا کننده دو فضا از هم نیز استفاده می شود که باعث زیبایی بیشتر منزل و دکوراسیون مدرن شما می شود.

البته شومینه های دارای انواع مختلفی هستند به عنوان مثال سنگی، چدنی، اتانولی، تبخیری،و برقی  می توان اشاره کرد.

نمایش دادن همه 7 نتیجه

مرتب سازی بر اساس:
مرتب سازی بر اساس:
مشاهده: